Android oyun Star Skater taktikleri, karakterimiz kay kay üzerinde akrobasik haraketler yaparak yarış pistinin altını üstüne getiriyor.

star-skater
İÇİNDEKİLER
Star Skater Nasıl Oynanır
Star Skater Taktikleri

Android oyun Star Skater nasıl oynanır ?

Kay kay ile oynan bir oyundur. Oyun ilk başlarda düz bir yarış pisti üzerinde geçiyor, zaman geçtikçe pist yılan gibi kıvrılmaya başlıyor. Karakteri sağa ve sola hareket ettirerek yönlendiriyorsunuz.

Akrobasi hareketleri de yapabiliyorsunuz bu görsellik mevcut. Sağa ve sola dönüşlere dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bariyerlere çarptığınızda oyunu kaybetmiş oluyorsunuz ve en baştan başlıyor.

Android oyun Star Skater Taktikler

Karakter ilerlerken sağa sola çizdirerek akrobasi hareketleri yaptığınızda oyundan ekstra puan kazanabiliyorsunuz. Oyun keyifli bir oyun gibi gözüküyor ilk başlarda ilerleyen seviyelerde bizi neler beklediğini bilmiyoruz.

Oyunda Check point bayrağına geldiğinizde kalan zaman, en yüksek hız ve akrobasi numaralarınızda ki puanlar 10 ile çarpılarak puan tablosuna yansıyor.İlk seviyeyi bitirdiğinizde bir sonraki seviyeye geçebiliyorsunuz.

Pistteyken süre bitmeden bitiş noktasına ulaşmanız gerekiyor ve işimizi kolaylaştırmak için oyun ilave saniyeleri karşımıza çıkartıyor .
Oyunda karakter seçimi yapılabiliyor seviye ilerledikçe yeni karakterler çıkıyor.
Kay kay değiştirilebiliyor.
Daha yeni Daha eski