Merhaba öncelikle ilk amacımız; Koa oyununda Türkiye'mizin başarılı olmasıdır.
Oyun sık sık güncelleme almasından dolayı çalışan bir hile bulmanız çok zor bunu en başından belirtmeliyim. Bu nedenle KOA'da başarılı olabilmeniz için taktikleri ve ipuçlarını bir araya getirdim. Buyrun başlayalım.

King of Avalon Taktikleri

Aşağıda yer alan KOA taktikleri ile King of Avalon oyununu tam bir profesyonel olarak oynayabilirsiniz. Tek yapmanız sonuna kadar okumak.

 1. Bol bol asker basın. (Saldırılara engel olmanız ve galip gelmeniz kolaylaşacaktır.)
 2. Kendinize farm kaleler oluşturarak, kaynak toplatabilir ve tüm kaynağı yağmalayarak daha hızlı geliştirebilirsiniz. 
 3. Saldırılardaeşyaları kaybetmek istemiyorsanız barış kalkanı kullanmanızda fayda var.
 4. Oyundan gelen bildirimler sayesinde size saldırı olduğu haberini alırsınız işte tam da bu anda müdahale etmek için oyuna girmeniz gerekmektedir.
 5. Yardım menüsünden oyun hakkındaki genel kuralları en azından bir kez okumanız faydalı olacaktır.
 6. Online olmadığınız zamanlarda askerlerinizi ve malzemelerinizi koruma kalkanı açarak güvende tutun.
 7. Oyun bizleri savaşa zorlamakta asker katletmeye zorlamakta tabi ki gerçek hayatta barış ve beraberlik içinde bir dünya olması herkesin yararınadır ancak bizler savaştıkça birileri hırs yapıyor ve onlar para kazanıyor.
 8. Yüklü gelecek hediyelere karşı kalemizin geliştirmeye açık bulunması gerekir ki malzemeyi çaldırmadan hemen geliştir yapalım.

King of Avalon İpuçları

 1. Kalenin gelişmesi bazen belli seviye ambara veya veya çiftliğe ihtiyaç duyar bu yüzden bu şeyleri sağlayalım ki yüklü hediyeyi çaldırmadan kaleyi geliştirmeye harcayalım.
 2. Yedek eşyalarınızda bulunan malzemeleri acil durum haricinde kullanmayın biriksin.
 3. Altın gıda odun vs. altın biriktirip altınlarınızı ekipman,değerli taşlar,barış kalkanı, gibi şeylere harcamAnızı tavsiye ederim diğer şeyleri zaten kendinizde elde edebilirsiniz.
 4. Güçlenene kadar sizden güçlü olanlara saldırmaya kalkmayın yoksa gelişmeniz çok uzun zaman alır saldırı yemekten dolayı.
 5. Gelişmiş ışınlanmayı çok dikkatli kullanın boşa harcamayın.
 6. Rastgele ışınlanmalar biriktiğinde bir gezintiye çıkabilir sizden düşük seviye olanlara saldıra saldıra gezebilir yüklü malzeme toplayabilirsiniz.
 7. Gelişmiş ışınlanmayı üsse dönüş için kullanırsınız. 
 8. Müttefiklerinizin çokluğu yararınızadır.birlikten kuvvet doğar.çok güçlü olsanız bile tek iseniz karşınızda birleşmiş bir sürü kale varsa onlara karşı koyamazsınız.
 9. Çinliler bug yapıp bot kullanıp oyunu hackliyorlar çekilen videolarda tespit etmiş arkadaşlar ve oyuna bara basmaktalar çin de paralı paketler ucuz olduğu için oyunda çoğu yerde çinliler güçlü oluyorlar bu nedenle onları avlamanız için önerim önce onların ittifaklarına girip orada kalenizi en son seviye olan 34 veya 35 yapıp sonra onlardan ayrılıp çinlilere rahatlıkla başa baş savaşa bilirsiniz.
King of Avalon taktikleri, ipuçları isimli yazımın sonuna gelmiş bulunmaktasınız. Başka bir yazıda buluşmak dileğiyle beni takip etmeyi ve yorum yazmayı unutmayın.
Daha yeni Daha eski