Darksiders 3 | Püf Nokta | Taktik | Tavsiye | Nasıl Oynanır

27 Kasım’da oyuncuların karşısına çıkacak oyun, destansı grafikleri ile oyuncuların ilgisini çekiyor. PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak Darksiders 3’ün büyük ilgi ile karşılanması bekleniyor.

Darksiders 3 | Püf Nokta

Çok Yakında...

Darksiders 3 | Taktik

Çok Yakında...

Darksiders 3 | Tavsiye

Çok Yakında...

Darksiders 3 | Nasıl Oynanır

Çok Yakında...

27 Kasım tarihinde tüm platformlar için yayınlanan Darksiders 3, oyun severlerin büyük ilgisini çekti.

Unreal Engine ile tasarlanan Darksiders 3, oyun severleri büyük bir beklenti içerisinde bırakmıştı.

Darksiders 3 TaktiklerOyunumuz Hack and Slah tarzında bir oyun olunca ister istemez çoğu oyuncu bir rehbere ihtiyç duyacaktır.Gerçi ilk 2 oyunu oynayanlar pek yabancılık çekmeyecektir ama yine de bazı şeyleri bilmeleri gerekecek.Ne de olsa farklılıklar içermektedir.Bu konuda yazacak bilgiler ile bir nevi oyun hakkında bir temeliniz olacak.Bu sayede de zorlanmayacaksınız.

Dodge Olmazsa Olmaz
Bu oyunda kapışmalarda akıllı bir şekilde davranmak çok ama çok önemlidir.Çoğunuz bu oyunda agresif bir yapı bekliyor olabilirsiniz fakat öyle değil.Bu oyunda ki değişikliklerden biri de oyun tarzının çok yönlü olmasıdır.Bu oyunda düşmanların çoğu sizi donduracak şekilde saldırılar yapmaktadır.Bu yüzden bunların ne zaman size saldırıcağını bilerek hareket eder ve onları br süreliğine etkisiz hale getirirseniz avantajlı olursunuz.Burada tek dikkat etmeniz gereken şey karakterinizde bulunan Fury derecesini sıfıra indirmemektir.

Gücünüzü Kullanın
Oyun içinde Wrath ve Havoc diye geçen özel güçler bulunmaktadır.Bu özel güçlerde yine Fury dediğimiz mana benzeri şeye bağlıdır.Özellikle zor durumlarda bu özel yetenekleri kullanmanız gereklidir.Bunlar hem yüksek hasar sağlar hem de hasar almanızı azaltır yani sizi korur.Wrath daha hızlı dolmaktadır.Havoc ise yavaş bir şekilde dolmaktadır.Bu yüzden Havoc daha etkili ve güçlüdür.

Ruhlar (Souls)
Oyunda Vulgrim denen bir satıcı bulunmaktadır.Bu satıcı belli aralıklar ile çıkar ve size güç yükseltmeleri ve benzeri şeyler satmaktadır.Bu güç yükseltmeleri karşılığında sizinde ona Ruh yani Soul vermeniz gerekmektedir.Yeni başlayan oyuncular özellikle hangi alanda güçlenmek istediklerine karar vermelidirler.Sağlık,Güç ve Arcane hasarı bulunmaktadır.Bunlar arasında sizin oyun tarzınıza uyumlu olanı seçin ve devam edin.

Maker Tree
Oyunda bulunan Maker Tree isimli yer aslında sizin bir nevi eviniz sayılmaktadır.Ara ara Maker Tree denen yeri ziyaret etmeniz sizin için iyi olacaktır.Neden derseniz burada yeni güç yükseltmelerini ve benzeri bir çok şeyi alabilir ve kapışmaya devam edebilirsiniz.Oraya gitmek için hızlı seyahat özelliğini kullanabilirsiniz.Can telafisinden silah tamirine kadar her şeyi orada yapabilirsiniz.

Her Şeyi Toplayın
Darksiders 3 dünyası büyük olduğu için hemen hemen her yerde toplanabilen bir çok eşya bulacaksınız.Bu eşyalar ve aletler ile hem silahlarınızı yükseltebilir hem de işinize yarayacak olanları biriktirebilirsiniz.Bazı eşyalara itemlere ulaşmak neredeyse imkansız gibidir.İşte bu gibi durumlarda Hollow kullanmak gerekmektedir.

Ölmemeye Dikkat Edin
Bu oyunda öldüğünüz zaman topladığınız tüm parçaları ruhları da kaybedersiniz.Tekrar baştan başlayarak öldüğünüz yere ulaşmanız gerekmektedir.Çoğu oyunda olduğu gibi bu oyunda da aslında mantık aynı diyebiliriz.Zaten dikkatli bir şekilde oynarsanız ölmeniz çok zor.Kolay kolay ölmezsiniz.Bu arada yeni yerlerde bazı düşmanlar size pusu kurmak için bekliyor olacaktır.Bu yüzden ses kasarsanız düşman var mı yok mu gayet iyi bir şekilde anlayabilirsiniz.

Darksiders 3 başlangıç rehberi isimli konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz.Yeni başlayanların bunları bilmesi yeterli olacaktır.Zaten gerisi kendiliğinden gelecektir.Sormak istediğiniz bir şey olursa da lütfen yorum yaparak sorun,hemen cevap vermeye çalışacağız.Başka konularda görüşmek üzere hepinize bol ve keyifli oyunlar dileriz.

Post a Comment

Lütfen hakaret ve nefret ile dolu mesajlar göndermeyiniz.

Daha yeni Daha eski