İnternetten para kazanmak mı istiyorsunuz? O zaman bu makale tam da size göre internetten para kazandıran detaylı ve dev rehber.

internetten para kazan


Sizler için hazırlamış olduğum detaylı rehber sayesinde sizde artık internetten para kazanabilirsiniz.

Peki internetten para kazanmanızı garanti ediyormuyum? Evet bu makaleyi sonuna kadar okuyarak, size uyan ve aklınıza yatan yöntem ile sizde internet üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnternetten üzerinden nasıl para kazanabiliriz? Şuanda kazanmakta olanlar nasıl bir yol izlediler ve izliyorlar? İnternetten para kazanabilmek için sermaye gerekli midir? Tüm soruları birazdan yanıtlayarak a dan z ye kadar tüm ihtiyacınız olacak bilgiye buradan ulaşabilmenizi sağlayacağım ve makalenin bazı noktalarında sizlere kendi para kazanma yöntemim ile aylık ne kadar kazanç sağlıyorum ondan bahsedeceğim.

İnternetten Para Kazan

İnternetten para kazanmak, ancak emek harcayarak gerçekleşebilir. Direk şöyle yapayım da böyle para gelsin diye bir tabir maalesef ki yok. Kısa zamanda çok para kazanmak da mümkün, uzun zamanda az para kazanmak da. Bu bizlerin harcamış olduğu emeğe ve girişimlerimize bağlıdır.

İlk olarak internetten para kazanmak için sevdiğimiz ve sıkılmayacağımız bir konu üzerine yoğunlaşmanızı tavsiye ediyorum.

*Ben e-ticaret yaparak aylık 1000₺ civarı gelir elde ediyorum. E-ticaret ile nasıl para kazandığımı birazdan açıklayacağım. Ayrıca tek para kazandığım yer e-ticaret değil. Blog yazarak da cüzzi miktarlarda kazanç elde ediyorum, bunlardan da bahsedeceğim.

İnternetten para kazanabilmek için bir çok yöntem mevcut ve birazdan anlatacaklarımın hepsi garantili ve kesin yöntemlerdir. Sizlere sadece internet üzerinden para kazanacağınızı vaad etmiyorum aynı zamanda eğleneceksinizde.

Öncelikle bahsetmek istediğim, internet üzerinden neredeyse hepimiz ürün satın almışızdır. Alırken kazanmak diye bir tabir var herkes tarafından bilinir. İlk olarak alışveriş yaparken nasıl para kazanılır bundan bahsedeceğim.

İnternetten Para Kazanma Yöntemi Artıway

İnternet para kazanma yöntemi ArtıWay nasıl çalışır? İnternet üzerinden neredeyse hepimiz alışveriş yapmışızdır. Artıway, pazaryerlerinde alışveriş yaparken (n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com gibi), aldığınız ürünlerde %6 e kadar bonus kazanmamızı sağlıyor.

Kazandığımız bonusları nakit olarak geri alabildiğimiz gibi, bir sonraki alış verişlerimizde de kullanabiliyoruz. %6 oranı gözümüze düşük gelebilir yüzlerce mağaza ile anlaşmaları mevcut.

Dünya genelinde 4 milyondan fazla kullanıcıya sahip. 2000 liralık bir alışveriş yapacağımızı bir düşünün, alış veriş yapacağımız site ArtıWay kullanıcılarına %5 bonus veriyorsa 2000₺ da 100₺ bonus kazanmış oluyoruz.

Bu yöntem alırken kazanmak adına ihtiyacım olan ve aynı zamanda indirimde olan ürünleri satın alırken benim tasarruf etmek adına kullandığım bir yöntem.

ArtıWay'a buradan giriş yapabilirsiniz


İnternetten Para Kazanma Yöntemi Fiverr ve Sadeceon

İnternetten para kazanabilmek için kullandığım başka bir yöntem ise fiverr ve sadeceon. Bu iki web sitesinde de yeteneklerimizi kullanarak para kazanmayı hedefliyoruz.

Örnek olarak söylemek gerekirse ben iyi derecede logo tasarımı yapabilirim.

Fiverr ve sadeceon web sitelerine kayıt olarak profil oluşturuyorum ve bir ilan yayınlıyorum.

Firmalar ve internet sitleri için profesyonel düzeyde logo tasarımı yapabilirim, fiyat 50₺ gibi. Bu web sitelerinde el becerilerini sergileyen binlerce insan var.

Hizmet vermek için sunduğunuz yeteneğiniz, bu tasarıma ihtiyacı olan biri tarafından görüldüğünde işi alma ihtimaliniz çok yüksek. Ancak referanslarınızı mutlaka yazmalısınız. Müşterinizin işi size verebilmesi için olumlu nedenleri olmalı.Acaba güzel iş çıkartabilir mi diye tereddütte kalmamalı.

Daha hizmet vermeye başlamadan önce güven ortamını sağlamanız gerekmekte. Fiverr ve SadeceOn sayesinde düzenli olarak iş yaptığınız müşteriler kazanabilirsiniz.

SadeceOn  Türkiye'de hizmet verdiği için yaklaşık olarak 40 - 50 milyon kişiye ulaşmanız mümkün ancak Fiverr dünya çapında hizmet verdiğinden dolayıulaşabileceğiniz kişi sayısı yaklaşık 2 milyara kadar çıkıyor.

Benim tercihim SadeceOn ve sadece Türkiye' ye hizmet vermek. Karar sizin iki platfomu da kullanabilirsiniz.

İnternetten Para Kazanma Yöntemi Blog Yazarlığı
İnternetten para kazanma yöntemi olan blog yazarlığı biraz zaman ister. Öyle ki düzgün ve kaliteli yazılmış bir makalenin tamamlanması 1 haftayı bulabilir.

Bir haftada tamamlanmış kaliteli ve akıcı bir makale sayesinde aylık 50₺ rahatlıkla kazanabiliriz ve ayda en az iki kaliteli içerik üretiğimizde yıl sonundaki kazancımız 400 ila 600₺ arasında olabilir.

Blog açmak konusunda tavsiyelerim.
Birden fazla konuya birlikte atılmak biraz yorucu olabilir ve başarı oranımızı düşürebilir.

Blog yazarak internetten para kazanmak istiyorsak, içeriklerimizi yayınlamaya başladığımız da, SEO dostu olmasına ve ziyaretçiyi yormayacak şekilde akıcı ve okunabilir olmasına özen göstermeliyiz.

Bir konu ile alakalı makale yazarken tek başlık altında bütün konuları paylaşmanız, SEO açısından yararlı olacaktır.

Blog yazarak para kazanmak istiyorsanız sizin için hazırladığım blog nasıl açılır konusuna bakarak sıfırdan blog nasıl açılır ve arama motorlarında ilk sayfaya çıkarak şekilde popülerliği nasıl arttırılır, kolayca öğrenebilirsiniz ayrıca hiç bir kod bilgisi gerektirmez.

Blogunuz varsa ve konu yazmakta zorlanıyorsanız blog konuları neler olabilir isimli makaleden faydalanabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse blog yazarken içeriğin kaliteli, ilgi çekici ve akıcı olması çok önemli bu şekilde hazırlanmış bir blogda, bir konu dahi paylaşsanız aylık 50 ila 100₺ arası kazanabileceğinizi garanti edebilirim.

Konuyu her gün güncelliyorum ilerleyen günlerde görüşmek dileğiyle.

1 Yorumlar

ile ilgili detaylı bir makale teşekkürler.
Daha yeni Daha eski