İnternetten para kazanma yöntemi, Artıway üyelerine alışveriş yaparken para kazandırmayı hedeflemiştir. Bünyesinde bulunan yüzlerce mağaza ve milyonlarca kullanıcısı var.

internet para kazan

Tek yapmanız gereken alışveriş yapmadan önce ArtıWay'a giriş yaparak alışveriş yapacağınız siteye (n11, hepsiburada, gittigidiyor, colin's, defacto, morhipo, aliexpress, boyner, markafoni, trendyol bunlar sadece bir kaçı) ArtıWay üzerinden geçiş sağlamak.

Bu mağazalar Artıway'a giriş yaparak alışveriş yapmak isteyen müşterilerine %6 ya varan indirim sağlıyor ve bu indirimler puan olarak hesabınıza geçiyor.

internetten para kazan

İnternetten Para Kazanma Yöntemi Artıway


Günümüzde ihtiyacımız olan ürünlerin çoğunu internet üzerinde daha uygun fiyata bulabiliyoruz.

Artıway anlaşmalı olduğu alışveriş siteleri üzerinden yapmış olduğumuz alışverişler için %6 ya varan alışveriş puanı kazandırmakta.

Örnek 3000 liralık bir ürün aldığımızı düşünelim, alışveriş yaptığımız site %6 puan veriyorsa, bu ürün için bize geri ödenecek miktar 180 Liradır.

Yukarıdaki örnekle kısaca özetlemiş oldum. Geri ödenecek puan önce onay aşamasına girmektedir. Onay verildikten sonra parayı kredi kartı veya banka kartınıza aktarabilmeniz için onay butonu aktif hale gelecektir ve kazanmış olduğunuz puan hesabınıza para olarak yatacaktır. Ancak tek bir kural var oda parayı hesaba aktarabilmek için en az 30 Lira olması gerekmektedir.

500'den fazla yurt içi ve yurtdışı sitesinde kullanılabilen artıway ile harcama yaparken para kazanmanın tadına varabilirsiniz.


Bu puanları para olarak hesabınıza aktarabiliyorsunuz, aynı zamanda ise bir sonraki alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz.

Sizlerde Artıway'a üye olarak alışveriş yaparken internetten para kazanabilirsiniz.

ArtıWay'a buradan giriş yapabilirsiniz.

Post a Comment

Lütfen hakaret ve nefret ile dolu mesajlar göndermeyiniz.

Daha yeni Daha eski