Mobile legends
Mobile Legends Püf Noktaları

Mobile Legends altın kazanmak için minyon denilen ufak canavarları kesebiliriz. Minyonlar kesildiğinde ufak mitarda da olsa, bizlere altın kazandıracaktır.

Minyonlar kesildiğinde sadece altın kazandırmıyor, savaş puanı, intikam yeteneği, infazö yeteneği,  saldırı yeteneği, iyileştirme büyüsü, kurcalama, sersemletme, saflaştırma, zayıflatma, fiskeci gibi birbirinden güzel yenekleri de geliştirebilirsiniz.Mobile Legends oyununda başarılı olmak istiyorsanız kesinlikle kalabalık gruplara saldırılar düzenlemeyin. Saldırı düzenlemeniz halinde, yenilgiye uğrayarak hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Bir diğer başarılı olma taktiği ise direnç gösteremediğiniz, direnemediğiniz bölgelerde durmaktan kaçının ve en kısa sürede geri çekilin.

Daha hızlı gelişmek istiyorsanız amblem setlerini sürekli olarak takip edin ve amblem setlerini gelişi güzel düzenlemekten kaçının. Sıralı ve düzgün bir şekilde düzenlenmiş amblem setleri, başarı elde etmemizi kolaylaştıracaktır.

Mobile Legrds Püf Noktaları

Kahraman değiştirmekten kaçının, sürekli olarak değiştirilen kahraman, gelişimi yavaşlatacaktır. Bir kahraman ile uzun süreli oynamak daha etkili bir strateji kurmanıza olanak sağlayacaktır. Ancak bu şekilde tek kahramanla oynandığında tüm kahramanlar gelişmeyecektir. Teker teker level atlatmak tüm kahramanları yavaş yavaş da olsa geliştirecektir.

Kalabalık gruplara tek başınıza saldırı düzenlemeyin, daha düşmanlarınızı öldüremeden kahramanınız ölür.

Kalabalık grupların size saldırı yapmasına engel olabilmek için, biraz geride durun ve arkadaşlarınızın gelmesini bekleyin. Bu şekilde çok daha güçlü olarak maksimum başarı kazanabilirsiniz.

Güçlü olduğunuz bölgelerde bulunarak gelişmenizi hızlandırabilirsiniz, güçlü olmadığınız bölgede sadece yem olursunuz.

Düşmanın güç kazandığı, güçlü olduğu bölgelerde sayı olarak fazla değilseniz, kesinlikle saldırı yapmaktan kaçının, zira saldırı yapmanız durumunda büyük bir hezimete uğrayabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğim gibi amblem dizilişleri çok önemlidir, amblem dizilişini bilmiyorsanız önerilen amblem setlerine bakabilirsiniz.

Oyunda önünüze çıkan tüm görevleri büyük küçük demeden sırasıyla eksiksiz olarak yerine getirmek, zaman açığı oluşturmamak adına önemlidir. Ayrıca görevlerden gelen hediyeler ile gelişebilmeniz mümkün.
Daha yeni Daha eski